gry online

 tematów: 33      wątków: 2563      wypowiedzi: 27.592
autor: fraza:
jeśli chcesz brać udział w dyskusji zaloguj się: użytkownik: hasło:
Podsumowanie aktywności na forum w ciągu ostatnich 24 godzin

Forum >> inwestowanie i bogacenie się >> Tyle dostajesz ile wydajesz. Świąteczna promocja

system automatycznej korekty błędów

autor treść
wypowiedzi: 8
wątków: 2
Tyle dostajesz ile wydajesz. Świąteczna promocja
07.12.2012 (Pt) 20.35 (2681 dni temu)
W ramach Świątecznej Akcji w serwisie ZłoteMyśli http://www.zlotemysli.pl/lausdeo,1/ – za każdy prezent zrobiony sobie lub swoim bliskim do końca tego roku dostajemy zwrot równowartości zakupów.

Jak to wygląda w praktyce ?

W okresie PROMOCJI ŚWIĄTECZNEJ wszystkie zakupy na stronie ZłotychMyśli premiowane są kodami rabatowymi na kwotę dokonanych zakupów (liczy się kwota zamówienia, bez kosztów wysyłki). Kody te mogą zostać wykorzystane do 31 GRUDNIA 2012 na zakup wersji elektronicznych produktów (ebooki, MP3).

Oznacza to, że to, co dajesz od siebie bliskim osobom w prezencie, WRACA SZYBKO DO CIEBIE.

Zobacz wszystkie produkty na stronie: http://www.zlotemysli.pl/lausdeo,1/

Osobiście mogę polecić:

- Kurs LifeArchitect czyli 30 dniowy multimedialny program zmiany osobistej (szczegóły i opinie uczestników tutaj: http://lifearchitect.zlotemysli.pl/lausdeo,LAF/) – otrzymasz 287 zł na e-booki i audiobooki.

- Książki napisane przez Daniela Wilczka – graczom Farmersów znanego bardziej pod pseudonimem elrinius:
„Armia Cesarza” http://www.zlotemysli.pl/lausdeo,1/prod/12168/armia-cesarza-daniel-wilczek.html – nietypowy, bo pisany w formie powieści poradnik dla osób działających lub rozpoczynających przygodę na rynku Forex oraz „Finansowy Geniusz” http://finansowy-geniusz.zlotemysli.pl/lausdeo,1/ – poradnik zawierający pigułkę wiedzy na temat finansów i bogacenia się, podobnie jak powyższa pisana lekkim i przyjemnym językiem.

- Książki Roberta Kiyosakiego. Tej postaci większości chyba nie muszę przedstawiać bo jest szeroko znany jako jeden z czołowych ekspertów finansowych na świecie. Napisał wiele książek i poradników finansowych, sprzedanych łącznie w 28 mln egzemplarzy. Szczególnie polecam najpopularniejszą z nich, światowy bestseller:
Bogaty ojciec, Biedny ojciec
http://www.zlotemysli.pl/lausdeo,1/prod/12330/bogaty-ojciec-biedny-ojciec-robert-kiyosaki-i-sharon-l-lechter.html
lub wersja dla młodzieży:
http://www.zlotemysli.pl/lausdeo,1/prod/6567/bogaty-ojciec-biedny-ojciec-dla-mlodziezy-robert-kiyosaki-i-sharon-l-lechter.html
oraz najnowszą: Biznes XXI wieku http://biznesxxiwieku.zlotemysli.pl/lausdeo,1/

Zapraszam do przejrzenia całej oferty* na stronie: http://www.zlotemysli.pl/lausdeo,1/

Serwis ZłoteMyśli oferuje produkty z takich dziedzin jak rozwój osobisty, edukacja finansowa, motywacja, NLP, osiąganie celów, e-biznes, GPW, skuteczna nauka, praca i kariera, rozwój i budowa firmy, zdrowie, związki, relacje, życie erotyczne i wiele więcej.
wypowiedzi: 32
wątków: 2
książki
07.12.2012 (Pt) 23.26 (2681 dni temu)
Widzę nie zapomniałeś dodać swojego reflinka .
Co do lektury to polecam
The 7 Habits Of Highly Effective People
Można bez problemu znaleźć na tpb
wypowiedzi: 2958
wątków: 471

Magia Rzeczywistości
08.12.2012 (So) 15.00 (2680 dni temu)
ja polecam "Magia Rzeczywistości" Dawkinsa - to co jest teraz w konkursie SD do wygrania. książka wydana w Polsce raptem ze 2 miesiące temu. przeczytałem swoj egzemplarz juz ok 2/3. zero ideologii, czysta wiedza i odpowiedzi na podstawowe pytania odnosnie swiata, przekazane w prosty sposób. autor faktycznie pokazuje 'magię rzeczywistości', rzeczy o które pytają dzieci, a dorośli traktują jako oczywistości, choć nie potrafią wytlumaczyć.

książka pięknie ilustrowana. doskonały prezent na gwiazdkę, zarówno dla nastolatków jak i dorosłych.
wiecej: http://ksiegarniawarszawa.pl/produkt/139073
  
wypowiedzi: 2958
wątków: 471

RE: Świąteczna promocja Złotych Myśli
08.12.2012 (So) 22.10 (2680 dni temu)
Ta "Świąteczna promocja" ZM to raczej kolejny sygnał, że wydawnictwo chyli się ku bankructwu i pilnie potrzebuje gotówki...
Może to ostatni desperacki akt ich działalności - zgarną możliwie dużo przychodów na święta, by spłacić możliwie dużo długów i zamkną działalność....

Ja im dobrze życzę - kibicowałem im od samych początków. Pamiętam jak założyciel wydawnictwa testował 4 strony startowe (z 5 lat temu?), starając się wybrać najefektywniejsze - i potem pokazywał wyniki testów.

Pesymizmem napawa jednak artykuł http://www.kamilcebulski.pl/zlote-mysli-czy-czarne-chmury/...
BTW polecam blog Kamila. szukają teraz wolontariuszy do budowy przedszkola w Zambii - może ktoś z was byłby chętny na ciekawą przygodę?
  
wypowiedzi: 8
wątków: 2
RE
18.12.2012 (Wt) 15.09 (2670 dni temu)
No tak...sami przyznawali, że mają duże kłopoty finansowe ale od pojawienia się wpisu Kamila Cebulskiego na ten temat przeprowadzili dużo zmian, zarówno w wynagrodzeniu dla partnerów jak i w swojej ofercie.
Cały czas też wprowadzają do swojej oferty nowe bardzo dobre produkty i szkolenia takie jak książki Kiyoskakiego, szkolenie Life Architect, o którym wspomniałem post wyżej, niedługo wchodzi 2Book Bartka Popiela, który myślę, że będzie bestsellerem w Złotych Myślach i inne fajne rzeczy

Zgodzę się z Tobą w tym, że wygląda na to, że chcą zgarnąć na święta jak najwięcej przychodów, ale ja osobiście mam nadzieje, że te pieniądze nie wykorzystają do tego żeby spłacić długi i zamknąć działalność tylko do tego żeby utrzymać się na rynku...
Odkąd poznałem ZłoteMyśli jestem wielkim fanem tego wydawnictwa dlatego życzę im jak najlepiejForum >> inwestowanie i bogacenie się >> Tyle dostajesz ile wydajesz. Świąteczna promocja