gry online

 tematów: 33      wątków: 2563      wypowiedzi: 27.592
autor: fraza:
jeśli chcesz brać udział w dyskusji zaloguj się: użytkownik: hasło:
Podsumowanie aktywności na forum w ciągu ostatnich 24 godzin

Forum >> inwestowanie i bogacenie się >> Pomysl. Patent? Zlecenie produkcji...

system automatycznej korekty błędów

autor treść
wypowiedzi: 28
wątków: 4
Pomysl. Patent? Zlecenie produkcji...
23.09.2015 (Śr) 22.20 (1661 dni temu)
Mam pomysł na pewwną prostą rzecz. Pewnego rodzaju zegarek który jest bardziej prosty niż te wszystkie inne z timerami stoperami i roznymi strefami czasowymi itp itd. Prosta rzecz i podejrzewam, że była by tania w produkcji. Jak tania w produkcji wiec i tania w sprzedaży... a na pewno użyteczna wybranej przeze mnie grupie potencjalnych klientów. Może nie biznes na miliony, ale chciałbym się dowiedzieć jak bylo by to można najkorzystniej rozwiazac bo nie jestem wdrążony w takie tematy. Jestem w stanie wydac kilka tysięcy na rzut produkcji ale chciałbym bronić swojego potencjalnego biznesu. Jakieś podpowiedzi?
Zielone Wzgórze
wypowiedzi: 133
wątków: 4

...
23.09.2015 (Śr) 22.39 (1661 dni temu)
Najpierw zbadaj rynek.
Jak już będziesz miał potencjalne zapotrzebowanie poszukaj u Chińczyków.
Najprościej na alibaba.com.
Jak znajdziesz, zastanów się nad minimalną partią, kosztem transportu do Polski, po jakiej cenie sprzedasz i ile na tym zarobisz.
Jak nie znajdziesz u Chińczyków zbadaj jeszcze raz rynek
oceny:   
wypowiedzi: 28
wątków: 4
ODP
23.09.2015 (Śr) 22.42 (1661 dni temu)
Alibaba i Aliexprees przeswietlone. Z resztą... co jest u chińczyków też jest i na allegro. Ale masz rację rzucę okiem jeszcze raz.

A zapotrzebowanie... trudno znać popyt na coś czego jeszcze nie ma, ale wiem, że to by było udogodnienie pewnej bardzo duzej grupie ludzi która przy wydatku 30 zł napewno nie robiłą by problemu.

OK uderzam w Alibabę ponownie :]
wypowiedzi: 28
wątków: 4
Alibaba
23.09.2015 (Śr) 22.52 (1661 dni temu)
Ok. Znalazłem ten zegar ale ma dodatkowo milion innych opcji co zwieksza jego wartość. A ja mam pomysł jak sprzedać Watcha w określonym celu wiec nawet cieszylbym sie gdyby on gdzies u chinczykow juz byl ale nie z tymi wszystkimi bajerami bo sa totalnie niepotrzebne.
Zielone Wzgórze
wypowiedzi: 133
wątków: 4

to jest najtrudniejsze
23.09.2015 (Śr) 22.57 (1661 dni temu)
poznać popyt.
Duże firmy działają na zasadzie red. Lisa rzucają błotem i patrzą co się przyklei. Ktoś kto debiutuje tak naprawdę dysponuje jednym strzałem, wyjdzie albo nie. Dążenie do umieszczenia wielu funkcji w jednym urządzeniu działa marketingowo. Niewiele kosztuje za to łatwiej sprzedać. Przemyśl swoją strategię sprzedażowo-marketingową.
wypowiedzi: 28
wątków: 4
;]
23.09.2015 (Śr) 23.20 (1661 dni temu)
Gdyby te zegarki wypasione mogły zostać zastosowane do tego właśnie celu napewo bym nie proponował nowego rozwiązania i sam bym go sobie zakupił. Znalazłem nawet propozycje pewnego chłopaka na innym forum jak zrobić właśnie taki zegarek[on myslalm o uzytku wlasnym] ale nie dostal zadnej odpowiedzi. Nie zbadałem rynku mozna powiedziec w ogole, bo nie wiem za bardzo jak sie za to wziac. Mam sporą grupę docelową która by skorzystała z powodu pozytecznosci tego urzadzenia a takze trafilo by to do czesci gadzieciarzy z tej grupy. Nie prowadziłem zadnej ankiety czy wywiadów. Wszystko na razie opiera sie na przypuszczeniach jednak jak tylko nawiąrzę z kimś kontakt w sprawie tego zegarka[WYSŁAŁĘM KILKA MAILI DO FIRM PRODUKCYJNYCH A TAKZE DO ALIBABY Z ZAPYTANIEM CZY TEN ZEGAREK KTORY ZNALAZLEM TO TO CZEGO SZUKAM, W CO BARDZO WĄTPIĘ], a pozniej planuje wlasnie zbadac rynek.

Dzięki za odpowiedzi. W rzeczywistoci nie mam z kim na takie tematy pogadac czy sie poradzić.
Drużyna Epikura
wypowiedzi: 158
wątków: 5

Alibaba
24.09.2015 (Cz) 05.52 (1661 dni temu)
To prawda, że Allegro Alibabą stoi ale to tam jest najtaniej.
Proste, ładnie wyglądające zegarki można kupić za 1,5-2$ w detalu!
Nie znam się ale wątpię aby ktoś u nas mógł produkować taniej.
wypowiedzi: 28
wątków: 4
Aż za proste :)
24.09.2015 (Cz) 08.36 (1660 dni temu)
Tu nie chodzi o przebicie ceny tylko znalezienie zegarka z tą funkcją. Prostych zegarków jest miliony. Ta funkcja też jest dostępna na codzień jednak nie jest połączona z zegarkiem. Jest to detal dzięki któremu trafimy do sprecyzowanej grupy klientów. Detal który na 100% nie jest kosztowny.

Najpierw była potrzeba. Sam szukałem takiego zegarka. Popatrzyłem na resztę osób z tej grupy i uświadomiłem sobie, że to nie tylko ja potrzebował bym takiego ułatwienia. Nie mam żadnych konkretów ale... niski koszt produkcji/zakupu + pomysł na sprzedaż + określona spora liczba potencjalnych klientów... Ja jestem w stanie zaryzykować by z tym ruszyć. Na na razie czytam i ukladam sobie to wszystko w głowie
Drużyna Epikura
wypowiedzi: 158
wątków: 5

!
24.09.2015 (Cz) 09.28 (1660 dni temu)
czasem nie warto być prekursorem, duże koszty wejścia na rynek a potem ktoś skopiuje rozwiązanie np chińczycy a tam ochrona patentowa nie sięga
wypowiedzi: 2958
wątków: 471

zegarki...
24.09.2015 (Cz) 09.54 (1660 dni temu)
ciekaw jestem ribok o jaką funkcjonalnośc ci chodzi... ale odnośnie zegarków ciekawą nowoscią są zegarki dla dzieci z wbudowanym telefonem - jednym przyciskiem mogą połączyć się z telefonem rodzica i w drugą stronę. rodzic też moze sprawdzać lokalizację dziecka. fajne dla dzieci w wieku 6-9 lat, zanim dostaną swojego smartfona, a juz same wychodzą poza dom...

http://www.fakt.pl/zakupy/telefon-w-opasce-dla-dziecka,artykuly,531539.html
  
wypowiedzi: 28
wątków: 4
:**
24.09.2015 (Cz) 13.36 (1660 dni temu)
Tez fajny pomysl, tylko moj nie ma nic wspolnego z nowa technologia. W sumie nie wyobrażajcie sobie fajerwerków. Największe zalety tego zegarka to prostota i tanie wykonanie a przy tym funkcjonalność. Pewnie gdybym wam powiedział co to ma byc za zegarek to bez rozwinięcia w postaci opisu grupy docelowej i zastosowania nie mieli byscie pojecia co widze w tym takiego fajnego Dlatego nawet nie obawialbym się kupić od kogoś takiego zegarka w setkach egzemplarzy by go sprzedać po swojemyForum >> inwestowanie i bogacenie się >> Pomysl. Patent? Zlecenie produkcji...