gry online

Wielka Strzelanina w San Diego

czyli wystrzałowy konkurs mikołajkowy

(konkurs zakończony)

San Diego to wyjątkowe miasto z wielu względów - niby drużynowe, a jednak indywidualne, niby są kowboje, a jednak nie tak łatwo skorzystać z ich usług... To jest miasto dla prawdziwych wojowników, umiejących sprawnie zarządzać ryzykiem, kierować drużyną i wykorzystywać okazje rynkowe. Tu rodzą się talenty i giną nadzieje o łatwej kasie - San Diego to najlepsza szkoła zarządzania!


Zapraszamy do udziału w Wielkiej Strzelaninie w San Diego!

Konkurs startuje 27 listopada o godz 19:00 i trwa do 15 grudnia do godz. 24:00 - uwzględnione w rankingu są tylko gry w San Diego, które wystartowały i zakończyły się w tym przedziale czasowym.

Punktowane są wszystkie miejsca:

  • 3 punkty za pierwsze miejsce
  • 2 punkty za drugie miejsce
  • 1 punkty za trzecie miejsce

15 osób z najwyższą liczbą punktów otrzyma prawo do jednej nagrody, a kolejność wyboru będzie zgodna z miejscami w rankingu. Do wygrania są pozycje z poniższych list. Powodzenia!


nagrody główne
Gra na PC Portal 2, w dystrybucji elektronicznej przez Steam, ufundowana przez portal Pcgamer.pl. Jest to jedna z najwyżej ocenionych gier 2011 roku, niezwykle oryginalna i wymagająca nieco wysiłku umysłowego. Metascore: 95/100
Książka Magia rzeczywistości ufundowana przez Księgarnię Warszawa. Ta bogato ilustrowana książka popularnonaukowa przedstawia naukowe odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące świata - np. co to jest rzeczywistość, kto był pierwszym człowiekiem, z czego stworzona jest materia, co to jest słońce i tęcza, co to jest cud i dlaczego dzieją się złe rzeczy...


książki i gry z szafy szeryfa
Gra na PC Medieval II: Total War - Królestwa - pełna gra wraz z rozbudowanym dodatkiem, dzięki czemu możemy toczyć walki na kilku kontynentach. Piękna grafika, 2 tryby gry: strategiczny turowy i wojenny real-time, rozbudowana ekonomia, mnóstwo rodzajów jednostek...
Gra na PC Civilization V - piąta gra kultowej serii autorstwa Sid Meier's. Niezwykle rozbudowana strategia, w której prowadzimy własną cywilizacją od prehistorycznych początków aż po loty w kosmos.
Gra na PC Wiedźmin II: Zabójcy Królów - polska mega-produkcja RPG, w której wcielamy sie w postać kultowego Wiedźmina, po to by zabijać potwory, rozwiązywać zagadki i uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach. Ciekawa nieliniowa fabuła, piękna grafika, wciągająca akcja...
Gra na PC Mass Effect II najlepsza gra roku 2010. Niezwykle bogaty kosmiczny świat XXII wieku, wielowątkowa fabuła, szybka akcja.
Trylogia "Achaja" to rewelacyjnie napisana saga fantasy.
Książka "Zemsta kobiety w średnim wieku".
Książka "Bastion" autorstwa Stephena Kinga. "Najdłuższa i według powszechnych ocen najlepsza powieść w dorobku autora."
Książka "Świat według Clarksona" - "tryskająca humorem książka, w której jak zwykle niepoprawny Clarkson dzieli się z nami swoim spojrzeniem na pełen absurdów świat".
Książka "Finansowy Geniusz" autorstwa naszego gracza elriniusa, z której można się nauczyć, jak być szczęśliwym oraz jak budować podstawy duchowego i materialnego bogactwa.
Książka "Pod piracką flagą" Michaela Crichtona to porywająca powieść przygodowa pióra autora niezapomnianego "Parku Jurajskiego", który tym razem sięga po tematykę piracką. Pełna niesamowitych zwrotów akcji i charakterystycznych bohaterów opowieść przywołująca na myśl "Piratów z Karaibów".
"Podręcznik kursanta" na prawo jazdy wraz z płytą CD zawierającą testy na prawko kat. A.
Książka "Akwarela dla początkujących" - ilustrowany poradnik, pokazujący jak krok po kroku wykonywać ładne obrazki farbami wodnymi.
Książka "Common Wealth" autorstwa jednego z najwybitniejszych ekonomistów Jeffrey'a Sachs'a. Ta książka tłumaczy na czym polega rozwój gospodarczy i pokazuje w jaki sposób można całkiem szybko (w 1-2 dekady) rozwiązać główne problemy świata. Mnóstwo ciekawych informacji i doświadczeń. Książka w języku angielskikm.

Niektóre powyższe książki i gry noszą ślady używania. Gry powinny sprawnie funkcjonować, ale nie ma gwarancji.RANKING TOP-30

miejscegraczliczba punktówliczba gier
1senti Wiejski Punk106 48
2janosik 80 31
3darekkkk 24 12
4pedroszcz Kuźnia Talentów18 7
5szeryf 14 7
6mar ZPG2 1
7inia ZPG1 1
8jacky Drużyna Epikura1 1
[powrót]