gry online

Konkurs fotograficzny "Z aparatem na wieś"

wsi spokojna, wsi wesoła...

16 sierpnia


Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie fotograficznym "Z aparatem na wieś"! Zrób zdjęcie z życia ludzi żyjących na wsi - ich ciężkiej pracy w polu i w gospodarstwie, uchwyć obiektywem ciekawą scenkę sytuacyjną. Wczuj się klimat wsi, popatrz na nią oczyma farmera. Życie na wsi to nie tylko praca, ale też słynne zabawy w remizie, kolorowe jarmarki itp.
Prześlij na adres farmersi@farmersi.pl maksymalnie 3 swoje zdjęcia, które uznasz za najlepsze. Pięcioosobowa komisja oceni wszystkie zdjęcia w skali od 1-5. Będzie się liczyło jedno Twoje zdjęcie, które uzyska u sędziów najwięcej punktów. Tak więc ruszajcie w teren i powodzenia. Termin nadsyłania prac upływa 20 września.Regulamin konkursu:

1. Udział w konkursie może wziąć każda osoba mająca zarejestrowane konto gracza w grze Farmersi. Wyjątkiem są administratorzy serwisu.
2. Każda osoba biorąca udział w konkursie może przesłać do oceny maksymalnie 3 swoje prace fotograficzne na temat wsi.
3. Każda praca musi być autorstwa osoby zgłaszającej daną pracę. Niedozwolony jest plagiat i wykorzystywanie zdjęć oraz tekstów publicznie dostępnych (np. w Internecie).
4. Prace można przesyłać najpóźniej do 20 września 2008 r.
5. Wszystkie nadesłane prace zostaną ocenione przez 5-osobowe jury.
6. Jurorzy nie mają prawa zgłaszania własnej pracy.
7. Każdy z jurorów oceni każdą pracę w skali od 1 (słaba) do 5 (wyśmienita). W rezultacie zsumowania wyników powstanie lista rankingowa.
8. Lista rankingowa zostanie opublikowana na stronach gry Farmersi w dniu 25 września.
9. Nagrodzony zostanie autor pracy o najwyższych ocenach. W przypadku, gdy kilka prac otrzyma najwyższe oceny, zostanie nagrodzony autor z najwyższą łączną liczbą punktów.
10. Najlepsze nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronach gry Farmersi, zaś najwyżej oceniona praca zostanie dodatkowo opublikowana w październikowym wydaniu Farmersi Times.
Autor najlepszej pracy otrzyma lornetkę Sagittarius - ACTION 10x50.Pobierz darmowego ebooka

Fotografia dla ciekawych

Ebook napisany z myślą o tych, którzy lubią trzymać w ręku aparat fotograficzny, lubią go używać, chcą się w tym doskonalić i robić więcej udanych zdjęć - zdjęć, które robią wrażenie.

Sponsor nagrody:
www.astrozakupy.pl21 września

Aby obejrzeć zdjęcia nadesłane w konkursie przejdź do galerii zdjęć.


24 września

Konkurs zakończony!

Pięcioosobowa komisja w składzie: izyda, mande, przemko, karlos, szeryf oceniła wszystkie prace. Wygrało zdjęcie gracza redhorn - własnoręcznie wykonane podczas prawdziwego spędu bydła - serdecznie gratulujemy!
Spędy bydła to specjalność redhorna - możecie przeczytać jej artykuł na tej stronie.

Lista rankingowa


[powrót]