gry online

KONKURS NA "POGROMCĘ AUTOMATÓW" W LOS ANGELES


Drodzy Farmerzy - ogłaszamy konkurs!

Do wygrania są 3 nagrody oraz zaszczytny tytuł "Pogromcy Automatów".


Rozgrywkami konkursowymi są "szybkie gry" w Los Angeles, w których gracze mierzą się z automatycznymi graczami. Zwycięzcą w konkursie i "Pogromcą Automatów" zostanie gracz, który 31 lipca 2007r. będzie na pierwszym miejscu w rankingu TOP-20 w Los Angeles. Dla trzech graczy o najwyższej pozycji w rankingu TOP-20 w Los Angeles czekają poniższe nagrody - kolejność wyboru będzie zgodna z kolejnością w rankingu.


Nagrody do zdobycia:

1. Dowolny obraz olejny, nie większy niż 70cm x 50cm, z galerii autorskiej Wojciecha Niemca, do wyboru z działu "dostępne obrazy". Wojciech Niemiec to młody i utalentowany artysta z Rudy Śląskiej. Maluje piękne pejzaże, sceny miejskie i martwą naturę. W swojej galerii prezentuje dotychczas wykonane prace. [więcej].
2. Łamigłówka "Uwolnij Butelkę" - prawdopodobnie najlepszy prezent dla miłośników win, jaki został kiedykolwiek wynaleziony. Na pierwszy rzut oka łamigłówka wydaje sie dziecinnie prosta, ale to wrażenie jest złudne. Przyglądanie się jak obdarowana osoba z pewnej siebie staje się zdziwiona i w końcu mocno sfrustrowana jest niezwykle zabawne. Zwłaszcza, gdy wszyscy wokół wtrącają się ze swoimi radami typu "Nie, zrób tam pętlę; przeciągnij to tędy". Każdy bedzie czuł, że zasługuje na całą zawartość butelki, gdy już ją w końcu uwolni. Jeśli mu się to nie uda, to ty, poza triumfowaniem, możesz jeszcze wyprowadzić wszystkich z błędu, bo do łamigłówki dołączona jest instrukcja.

"Uwolnij Butelkę" to pomysłowy prezent dla "idealnego gospodarza". Pomieścić może standardową butelkę wina, ziołowy ocet lub butelkę oliwy z oliwek. (Łamigłówka nie zawiera butelki!) [więcej]


3. Roczny abonament w grze Farmersi.


[powrót]